KONTAKT

 

Landbrug

Salg og rådgivning

Jens Erik Pust

Agrochef Salg og rådgivning

Mobil: +45 2880 9086

Mail: pust@bionutria.dk

 

Rasmus Højland Greve

Salg og rådgivning

Mobil: +45 2880 9087

Mail: rg@bionutria.dk

 

Jeff Madsen 

Salg og rådgivning

Mobil: +45 2815 9088

Mail: jeff@bionutria.dk

 

Troels Paaske Ingwersen

Salg og rådgivning

Mobil: +45 61 46 90 87

Mail: troels@bionutria.dk

 

Jonas Lundby

Salg og rådgivning

Mobil: +45 28 25 90 89

Mail: jl@bionutria.dk

 

Ivan Brendstrup

Forsøg / Økologi

Mobil: +45 2712 6986

Mail: ivan.brendstrup@bionutria.dk

 

Karin Fabricius (barsel)

Salg og rådgivning

Mobil: +45 4037 9086

Mail: fabricius@bionutria.dk

 

Golf/Stadions

Salg og rådgivning

BioNutria Denmark ApS

Mail: bio@bionutria.dk

 

 

 

Administration 

BioNutria Denmark ApS

Mail: kontor@bionutria.dk

 

Bogholderi 

BioNutria Denmark ApS

Mail: bogholderi@bionutria.dk

 

Kundeservice

Du er altid velkommen til at kontakte os på 

Mail: kundeservice@bionutria.dk

Vi svarer på din henvendelse så hurtigt som muligt.

 

Produktion

BioNutria Denmark ApS

Europavej 6, 8990 Fårup

Danmark

 

Lager

BioNutria Denmark ApS

Mirabellevej 1, Hal L

8930 Randers NØ, Danmark

 

Direktør / Indehaver

Ove Andersen

Mail: bio@bionutria.dk